catsitter trojmiasto

F.A.Q

F.A.Q – Wasze najczęstsze zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Czy jest podpisywana umowa?

Oczywiście! Zawsze obowiązkowo podpisujemy umowę na wizycie zapoznawczej.

Czy wizyta zapoznawcza u kotów jest obowiązkowa i kiedy ona się odbywa?

Tak, jest ona konieczna, bez niej nie podejmujemy się opieki. Odbywa się ona na ok.tydzień przed rozpoczęciem opieki.

Na takim spotkaniu porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, o Twoim ukochanym kocie, jaki jest, co lubi, jakie ma potrzeby, tak by opieka nad nim spełniła Twoje oczekiwania i tak byś nie stresował/a się niczym wyjeżdżając.

Z tego względu wizyta zapoznawcza jest bardzo potrzebna i wręcz obowiązkowa abyście mogli nas poznać i oczywiście Wasz kot zapoznać się z nami i naszym zapachem 🙂

Na takim spotkaniu porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, o Twoim ukochanym mruczku, jaki jest, co lubi, jakie ma potrzeby, tak by opieka nad nim spełniła Twoje oczekiwania i tak byś nie stresował/a się niczym wyjeżdżając.

Czy możecie się zaopiekować także innym zwierzęciem niż kot?

Nie, jesteśmy tylko CATSITTERAMI 🙂

Czy liczba kotów ma znaczenie jeśli chodzi o kwotę?

Tak, każdy kolejny kot to dodatkowe 5 PLN.

W jaki sposób przekazać i odebrać klucze?

Najczęściej klucze odbieramy w trakcie spotkania zapoznawczego po podpisaniu umowy. Oczywiście możecie dostarczyć je w dogodnym terminie lub catsitter może je odebrać od Was. Zarówno odbiór, jak i zwrot kluczy wymagający dodatkowego przyjazdu catsittera do Was jest płatny w wysokości 30 PLN.

W jaki sposób mogę zapłacić za Waszą opiekę?

Płatności za opiekę dokonywane są przelewem lub gotówką. O szczegółach dowiecie się podczas wizyty zapoznawczej w Waszym domu.

Czy mój dom jest bezpieczny w trakcie mojej nieobecności?

Jasne! Naszym celem jest zapewnienie spokoju podczas Waszego wyjazdu abyście nie musieli się niczym martwić. Dbamy nie tylko o jakość świadczonych usług w zakresie opieki nad Waszym kotem/kotami, ale także o zapewnienie bezpieczeństwa Waszego domu, co uważamy jest bardzo ważne.

Traktujemy poważnie to czym się zajmujemy i przede wszystkim odpowiedzialnie. Z każdym Klientem podpisujemy umowę. Dane osobowe, w tym adres zamieszkania, traktujemy jako dane poufne.

Dlaczego warto korzystać z usług CATSITTERA?

Opieka Catsittera na czas Waszej nieobecności jest korzystna zarówno dla kota jak i jego właściciela!

Kochamy koty, bo koty to nasza pasja, a może nawet i…kocio obsesja! Koty to doskonale wyczuwają, więc czują się z nami bezpiecznie i lepiej znoszą rozłąkę z właścicielem.

Przede wszystkim kot pozostaje na swoim terytorium. Ma zapewnioną troskliwą i indywidualną opiekę ze strony kocich pasjonatów – dla których jest istotą wyjątkową i którzy czerpią ogromną przyjemność z obcowania z nimi. Ciągły rozwój w naszej koto pasji sprawia, że język kotów znamy bardzo dobrze! Dzięki temu Wasz kot nie przeżywa stresu związanego z obecnością w obcym miejscu. Nie jest narażony na choroby pochodzące od innych zwierząt. W razie konieczności ma zapewnioną pomoc weterynarza.

Wy z kolei macie zapewniony spokojny urlop, czy inny wyjazd, ponieważ zostawiacie swojego mruczka w doskonałych rękach. Dodatkowo – dzięki codziennym wizytom – zwiększamy bezpieczeństwo Waszego domu, czy też – na Wasze życzenie – podlewamy kwiatki aby nie uschły 🙂

A dla kogo jest przeznaczona taka forma opieki jak CATSITTER?

Dla właścicieli kotów z Trójmiasta, Redy, Rumii, Wejherowa i okolic, którym nie jest wszystko jedno, czy ich kot rozłąkę spędzi w obcym miejscu w stresie, czy w swoich pieleszach z odwiedzającym go opiekunem, który poświęci mu mnóstwo uwagi. Wyczyści miseczkę, poda posiłek i świeżą wodę. Zmieni żwirek w kuwecie. Pobawi się zgodnie z jego potrzebami, wygłaszcze, pomizia, da dużo czułości (oczywiście jeśli Mruczek wyrazi na to zgodę). Z każdej naszej wizyty oczywiście otrzymujesz relacje w postaci treści, foto i wideo!

Wasz kot będzie w dobrych rękach kocich mam! 😻😻😻

Co należy zrobić aby skorzystać z Waszych usług – Koty Harcują?

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt. Dzięki temu wstępnie poznamy Twoje oczekiwania oraz potwierdzimy związane z tym koszty. Następnym krokiem jest umówienie się na wizytę zapoznawczą w Waszym domu. Chcemy porozmawiać o kotu powierzanego nam pod opiekę, poznać jego środowisko, zwyczaje, co lubi, czego nie lubi, jego potrzeby, umiejscowienie przedmiotów itp.

A jak przebiega Wasza opieka nad naszym kotem?

Do każdego kota podchodzimy indywidualnie. Dokładny przebieg wizyty zostaje ustalony w czasie wizyty zapoznawczej i wypełnionym przez Was kwestionariuszu. Najczęściej wizyta trwająca do 45min/1h godziny obejmuje zmianę wody, podanie posiłku (sucha lub mokra karma, w tym wyczyszczenie miseczek), wyczyszczenie kuwety oraz zabawy i czułostki. Oczywiście wiele zależy od charakteru kota, stąd np. dla kotka lubiącego pieszczoty wizyta będzie wyglądać inaczej niż w przypadku kota wycofanego. W tym ostatnim przypadku postaramy się jak najszybciej opuścić jego miejsce aby zminimalizować stres związany z naszą obecnością.

Ile CATSITTERÓW jest w Koty Harcują?

Diana i Natalia – dwie spokrewnione miłośniczki kotów! 😻 Nasi mężowie (również kociarze!) czasem nas wspierają na zleceniach w razie naszej choroby (tfu tfu) lub nam towarzyszą i pomagają w relacji foto/wideo z naszym i kota udziałem 🙂 A nawet pomogą (na Wasze życzenie) zamontować wypożyczoną od nas kamerkę (+ 15 PLN/doba + 100 PLN kaucja zwrotna) abyście mieli wgląd na Waszego kota i mieszkanie 24h 🙂

Jak wygląda kwestia rozliczenia za opiekę?

W dniu podpisania umowy należy wpłacić 10% kwoty za opiekę jako zadatek. Może być w formie gotówki przy podpisaniu umowy, lub przelewem na konto bankowe. Resztę kwoty rozliczamy po zakończonej opiece przy oddaniu kluczy do mieszkania.

*Wyjątkiem w płatnościach jest okres Świąteczny (Boże Narodzenie i Wielkanoc). Wtedy płatność pobieramy z góry przy podpisaniu umowy.

Czy przewidujecie rabaty dla stałych klientów?

Oczywiście! Oferujemy Kartę Stałego Klienta i co ósma wizyta jest 50% taniej 🙂

Dodatkowo, jeśli polecisz kolejnej osobie, którego kotami się jeszcze w żaden sposób nie zajmowaliśmy, oboje dostaniecie 15% zniżki na jedną, najbliższą wizytę w ramach catsittingu.

Więcej informacji na stronie z cennikiem.

Koty